Metabolity ducha korábu pouště

Hledá se

16. 6. 2019 20:38
Rubrika: O mně

objekt vhodný k celoročnímu ustájení jednoho hrbatého zvířete, k nastěhování během září, pronájem předběžně na rok.

Nezbytné: zavedená elektřina a možnost sjednání nějakého rozumně stabilního připojení k internetu, akustická izolovanost, suchý prostor k uskladnění knih.

Akustickou izolovaností se myslí, že dlouhodobé hlučení v objektu (při akustickém tlaku srovnatelném, řekněme, s hraním na klavír bez omezování se co do dynamiky a užívání pedálu) bez ohledu na denní nebo noční hodinu nikoho neobtěžuje, protože objekt buďto nesousedí s dalšími obytnými jednotkami, nebo je od nich oddělen velice dobrou akustickou izolací. U samostatně stojícího domu se "akustická izolovanost" předpokládá, u domu v řadové zástavbě nebo bytu v bytovém domě není pravděpodobná a musela by se věrohodně prokázat.

Výhodou: rozumné spojení veřejnou dopravou na Prahu, příp. Kladno. Měsíční nájemné do 10000 Kč. Počet místností a metráž příliš nepřesahující potřeby jednočlenné domácnosti.

Vylučuje se: lokalita mimo pražskou církevní provincii - protože na Moravě je všechno špatně, počínaje provinčním propriem breviáře, a tamní podnebí velbloudům ani dost málo nesvědčí.

 

(Článek je hlavně příspěvkem do rubriky "O mně". Nalezení příštího obydlí od něj neočekávám, ale samozřejmě se mu ani nebráním.)

Sdílet

Komentáře

deFlegmatique Byv sám, zpustl bych strašlivě i v pětihvězdičkovém hotelu. Třeba by vás to naopak vybičovalo. Dennodenní boj o získání pár kapek horké vody pro očistnou lázeň těla, to nenechá jednoho pustým, alébrž pohne jej to zajisté k velkým ctnostem.

dromedar "Dennodenní boj o získání pár kapek horké vody pro očistnou lázeň"

https://www.signaly.cz/oaza-spiny/prispevek/720047

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona Nuvio